Hydraulik

Firma Hydro-Kreft kieruje usługi hydrauliczne do klientów z województwa Pomorskiego. Nasza główna siedziba mieści się w Krokowej, ale wykonujemy prace także w innych miastach regionu, jak Władysławowo czy Jastrzębia Góra.

Klienci, którzy potrzebują specjalistów od instalacji sanitarnych, mogą ze strony hydraulików z naszej firmy liczyć na profesjonalne wsparcie w przypadku wystąpienia awarii w systemie wodnokanalizacyjnym, jak i przy każdej innej pracy z tej branży.

Profesjonalne usługi instalacyjne

Mamy niezbędne kompetencje i umiejętności, by przeprowadzić montaż instalacji gazowych, tym samym możemy Państwu założyć piecyk gazowy, zająć się podłączeniem kuchenek czy też całych systemów ogrzewania. Posiadamy także uprawnienia, zezwalające na wykonanie niezbędnych przeglądów zamontowanej instalacji gazowej, tym samym, jeśli u Państwa wystąpiło podejrzenie wycieku gazu, możemy się tym zająć.

Jednak nasza główna działalność to prace, jakie może wykonać profesjonalny hydraulik. Tym samym zajmujemy się wszelkimi awariami występującymi w instalacjach wodociągowych, począwszy od drobnych przecieków, uszkodzenia baterii i wężyków, po likwidację poważnych pęknięć rur. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez całą dobę każdego dnia tygodnia, działamy bowiem w Pomorskiem jako pogotowie hydrauliczne.

Podejmujemy się również takich prac jak zatory w rurach, odpływach, zlewach czy muszlach klozetowych. Wiemy, jak kłopotliwy potrafi być ten problem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi hydrauliczne były zawsze wykonane w jak najkrótszym czasie.

Szeroka oferta usług hydraulicznych, montaż instalacji gazowych i sanitarnych

Oprócz działalności alarmowej, proponujemy również prace mające na celu założenie, przegląd lub wymianę elementów instalacji sanitarnej i wodnokanalizacyjnej. Nasz hydraulik może również zająć się montażem białej armatury – tym samym możemy wymienić dla Państwa poszczególne elementy wyposażenia łazienki czy kuchni.

Gwarantujemy, że nasi hydraulicy zapewnią rzetelne wykonanie prac. Zajmiemy się zarówno instalacjami sanitarnymi, jak i gazowymi. Możemy również udzielić pomocy w montażu CO, jak i przeglądem poszczególnych instalacji. Jeśli oczekujecie Państwo najwyższej klasy usług hydraulicznych – firma Hydro-Kreft z całą pewnością je zapewni.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko
Created by eCommerceo | Copyright © Hydro-Kreft.pl