Hydraulik Jastrzębia Góra - pogotowie kanalizacyjne, usługi hydrauliczne i instalacje sanitarne

Kiedy pojawi się przeciek, należy wezwać odpowiedniego fachowca. Hydraulik zajmie się nie tylko znalezieniem nieszczelności (jeśli wcześniej nie została zlokalizowana), ale dokona też niezbędnych napraw, a także potencjalnej wymiany, jeśli zajdzie taka konieczność.

Gdzie jednak szukać takiego specjalistę? Klienci z Jastrzębiej Góry mają dostęp do profesjonalnych usług firmy Hydro-Kreft, obecnej na rynku od kilku lat firmy hydraulicznej, której fachowcy to wykwalifikowani hydraulicy, specjalizujący się w różnych zadaniach z branży instalacyjnej. Świadczą również pomoc jako pogotowie hydrauliczne.

Jakie zadania wykonujemy?

Zadbaliśmy o to, aby klienci zwracający się do firmy Hydro-Kreft, mogli liczyć nie tylko na profesjonalną, ale też możliwie jak najszerszą pomoc. Dlatego wśród usług, jakie może świadczyć hydraulik z tej firmy, są takie zadania, jak:

  • usuwanie awarii hydrauliczno-kanalizacyjnych – jeśli potrzebujecie Państwo pogotowia hydraulicznego, które zajmie się cieknącymi kranami, wężykami, ukrytym przeciekiem, pękniętą rurą lub też zatkanym odpływem, toaletą czy brodzikiem, to zdecydowanie warto zwrócić się do naszej firmy. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Wykonamy wszelkie niezbędne prace, zaradzając nawet najbardziej awaryjnym sytuacjom,
  • instalacja hydrauliczna – proponujemy wykonanie białego montażu, wymianę armatury, a także wykonanie całej instalacji sanitarnej,
  • podłączenie urządzeń AGD – usługa ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych; w jej ramach oferujemy podłączenie do sieci wodnokanalizacyjnej takich urządzeń, jak pralki czy zmywarki,
  • instalacje ciepłownicze i gazowe – hydraulicy firmy Hydro-Kreft mają niezbędne kompetencje, poświadczone certyfikatami, zezwalającymi na podłączanie, a także kontrolowanie instalacji gazowych. Możemy podłączyć piecyki gazowe, kuchenki, a także elementy CO.

Pojawiła się awaria hydrauliczna? Postaw na specjalistę!

Doskonale rozumiemy, jak kłopotliwym problemem jest uszkodzenie sieci wodnokanalizacyjnej, czy to w domu, czy w firmie. Dlatego też nasze pogotowie hydrauliczne zawsze dociera do klientów w możliwie najszybszym czasie. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby każde powierzone nam zadanie zostało wykonane w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny. Dodatkowo ustalane indywidualnie ceny pozwalają nam stworzyć najatrakcyjniejszą ofertę w okolicy.

W razie konieczności zachęcamy do skorzystania z pomocy zaprezentowanego pogotowia hydraulicznego. Zapewniamy, że specjalista, który się u Państwa pojawi, to w pełni wykwalifikowany hydraulik, który szybko zażegna kryzys.

Usługi hydrauliczne

Kontakt

skontaktuj się z nami

wyślij wiadomość

dane kontaktowe

Nazwa firmy

HYDRO-KREFT

Telefon

503479031

Email

hydrokreft@gmail.com

Adres

ul. Sławoszyno, Ceynowy 30

84-110 Krokowa

NIP

5871607050