Hydraulik Reda - usługi, pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne, instalacje sanitarne

Jako działający w regionie województwa pomorskiego hydraulicy, możemy zapewnić klientom z Redy najwyższej klasy prace z branży instalacyjnej. Osoby, które zgłaszają się do firmy Hydro-Kreft mogą liczyć na pomoc zarówno w przypadku awarii instalacji wodnokanalizacyjnej, jak i na wykonanie profesjonalnego przeglądu czy wymiany jej poszczególnych elementów.

Pogotowie hydrauliczno-kanalizacyjne – reagujemy przez 24/7

Wiemy, jak nieprzewidywane potrafią być sytuacje z całą instalacją wodociągową i kanalizacyjną. Dlatego też proponowane usługi dostępne są przez całą dobę każdego dnia. Funkcjonujemy bowiem jako pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne w Redzie i innych miastach naszego województwa.

W razie więc wystąpienia nagłej potrzeby wystarczy zadzwonić na podany numer pogotowia, a my przyjedziemy pod wskazany adres z niezbędnymi materiałami i narzędziami, dokonamy stosownych napraw i potencjalnej wymiany wadliwych elementów.

Jakie zadania może wykonać hydraulik?

Oferujemy jednak też szereg innych usług instalacyjnych. Wśród nich można wyróżnić:

  • naprawa awarii hydraulicznych – począwszy od niewielkich przecieków, przez ukręcone zawory, zepsute spłuczki, aż po pęknięte rury – dbamy o to, aby nagłe awarie były likwidowane w jak najkrótszym czasie,
  • udrażnianie kanalizacji – przetkamy wszelkie odpływy: w brodzikach, zlewach czy muszlach klozetowych. Udrażniamy zarówno rury żeliwne, jak i PCV,
  • zakładanie instalacji hydraulicznych – zajmiemy się montowaniem wanien, kabin prysznicowych, umywalek i całej armatury łazienkowej czy kuchennej,
  • instalacja urządzeń AGD – podłączymy do instalacji hydraulicznej takie urządzenia, jak pralki czy zmywarki zarówno w domu, jak i w firmie,
  • montaż instalacji gazowej – nasi hydraulicy mają niezbędne uprawnienia do podłączenia zarówno kuchenek, jak i piecyków gazowych. Możemy wykonać też niezbędne przeglądy, sprawdzające szczelność całej instalacji.

Postaw na doświadczonych specjalistów

Jeśli więc pojawia się potrzeba, by sięgnąć po profesjonalne usługi, które rozwiążą Państwa nagłe problemy kanalizacyjne czy hydrauliczne, to zachęcamy do skontaktowania się z naszym pogotowiem. Specjaliści z firmy Hydro-Kreft błyskawicznie pojawią się na miejscu i przystąpią likwidacji usterki. Gwarantujemy więc, że problem zniknie szybko, a prace zostaną wykonane rzetelnie.

Zapraszamy do kontaktu również w sprawach mniej nagłych z zakresu branży instalacyjnej klientów z Redy, zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Usługi hydrauliczne

Kontakt

skontaktuj się z nami

wyślij wiadomość

dane kontaktowe

Nazwa firmy

HYDRO-KREFT

Telefon

503479031

Email

hydrokreft@gmail.com

Adres

ul. Sławoszyno, Ceynowy 30

84-110 Krokowa

NIP

5871607050